SKUPINOVÁ CVIČENÍ

Zdraví, krásní a fit... . 

 

Naše skupinová cvičení Vám k tomu pomohou. 

Ať už jste začátečníci, pokročilí nebo sportovci, vždy dokážeme hodinu přizpůsobit podle Vašich možností. 

 

  • FIT BODY 
  • BŘICHO EXPRESS
  • KRUHOVÝ TRÉNINK
  • TABATA
  • HARD CORE WORKOUT
  • FIT BALL
  • JÓGA

 

 

FIT BODY

Fit body je lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, zaměřená na efektivní spalování tuků a vyrýsování všech svalových partií. Střídá se blok posilování, kardia a zaměření na břišní partii.  Díky správně načasovaným kardio blokům pracujeme v efektivní tepové frekvenci a zvyšujeme tak spalování na samotné lekci i po ní. Procvičíte bez vyjímek všechny svalové partie, včetně vnitřních svalů. Ty jsou velmi důležité pro odstranění bolestí z každodenních chybných stereotypů.

Jednoduché a účinné cviky, žádná choreografie, viditelné výsledky.

BŘICHO EXPRESS

Břicho Express je lekce zaměřená především na problémové partie bříška, hýždí a boků. Nečekejte ale žádné ležení na zemi s nekonečnými sety sklapovaček. Správně zvolenou sestavou zapojíme všechny tyto svalíky. Je to zábavná hodina se skvělými výsledky. 

Krásné bříško a zadek.... ty prostě musíte mít!

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je efektivní a účinná metoda, kterou již dlouho v přípravě využívají sportovci různých odvětví. Ověřená metoda pro zlepšení kondice, která střída prvky kardiovaskulárního a silového tréninku. Zrychluje metabolismus a tím podporuje spalování tuků a redukci. Lekce probíhá na předem připravených stanovištích. Na nich můžete potkat BOSU, gymastický míč. boxovací pytel, TRX nebo kettlebely a další. Na každém stanovišti strávíte 1 minutu. Bez přestávky se přesouváte na další. Celé kolo tedy trvá podle počtu stanovišť 8-12 minut. Následuje krátká pauza. Za cvičební lekci stihneme obvykle 3 kola.  

Jeden z nejefektivnějších způsobů zlepšení celkové kondice.

TABATA

Tabata je forma intervalového tréninku. Cvičí se na 8-12 stanovištích. Střídáme 20 vteřin cvičení na maximum a 10 vteřin odpočinku. Setkáte se u nás s pomůckami jako jsou Kettlebely, jednoruční činky, BOSU, posilovací kolečko, AQUAHIT, TRX, boxovací pytel, expandery, zátěžové tyče, Fit slidy a další.... . Nuda ani přebytek energie nebude to, co by Vás na konci tréninku trápilo. To jen endorfiny Vás budou doprovázet i při večerním usínání. A pokud si na mě vaše svaly vzpomenou i ráno, při vstávání z postele, věřte, že jste pro sebe udělali to nejlepší. 

Osahejte si zblízka hranici svých možností.

HARD CORE WORKOUT

Hard Core workout je forma intervalového tréninku, která v sobě pojí silové prvky a HIIT. Cvičí se na 8-12 stanovištích v různých intervalech. Setkáte se u nás s pomůckami jako jsou Kettlebely, jednoruční činky, BOSU, posilovací kolečko, AQUAHIT, TRX, boxovací pytel, expandery, zátěžové tyče, Fit slidy a další.... . Pokud trénujete dlouho a přesto vám k vašemu vysněnému cíli něco chybí, je to náš Hard Core. Neslibujeme, že to bude snadné. Ale slibujeme, že to bude stát za to!

Mějte výsledky jako nikdy předtím!

FIT BALL

Fit ball je funkční cvičení vhodné pro každého i začátečníka bez ohledu na věk. Zejména pro ty, kteří dávají přednost cvičení v pomalejším tempu. Díky balonům se po celou dobu cvičení aktivně zapojí hluboké zádové svaly a vnitřní stabilizační systém. Díky správné volbě cviků dokážeme přizpůsobit lekci každému. 

Odstranění bolestí zad, zlepšení rovnováhy a pohodová hodina pro každého kdo ocení pomalejší tempo.

JÓGA

Jóga je lekce kde krásně propojíte klasickou jógu s moderními druhy cvičení. Nemusíte se bát dlouhých meditací a pravidel. Pokud hledáte kvalitní protažení, posílení vnitřních svalů a získání svalové rovnováhy, je to hodina právě pro Vás. Kombinace pozic jógy a posilování přináší krásnou hodinu v pomalejším tempu s příjemnou hudbou. 

Aktuální a platný rozpis najdete v sekci rezervace na hlavní liště. 

 

Nahoru