Spolupráce s Adélou začala před 3 lety, kde jsem se po druhéím porodu "vypapala" na neuvěřitelných 85 kilo! Tehdy - jako novoroční předsevzetí jsem si dala, že se zase stanu ženskou, která se za sebe nemusí stydět. Adéla mi vytvoříla jídelníček doslova na tělo. S přihlédnutím k tomu, že pracuji v 3 směnném provozu a celkově je moje práce náročnější. A taky jsem ji prosila, aby se jídelníček sestával z běžně dostupných a mnou kupovaných potravin. První dny jsem měla pocit, že jsem nacpaná od rána do večera a že takto opravdu zhubnout nemůžu. OMYL. Během 2,5 měsíce jsem zhubla 10 kg. Adéla mi poradila i s výběrem sportovních aktivit a jak vlastně cvičení postavit, aby bylo účinné. Dnes přes počáteční odpor ke sportu sportuji 5-6x týdně, rámcově jídelníček stále držím. I když už si dovolím i zhřešit. Mohu říci, že ve svých 37 letech jsem se sebou spokojená (no a můj můj muž ještě víc)

Lenka K.

Navštívila jsem kurz Zdravého životního stylu vedený Adélou Čeřovskou. Velmi jsem ocenila jakési utřídění informací, které jsem měla různě vyčtené, ovšem vlastně k ničemu. Důležité bylo samotné vysvětlení PROČ jíst zdravě a vlastně JAK. Bylo fajn, že na mé otázky byly okamžité odpovědi. Adéla je velmi příjemná, komunikativní a také velmi trpělivá :-) Velmi se mi líbilo její heslo "alespoň z 80% správně!" Celkově bych shrnula, že po kurzu vím, kde začít. 

Eva

Před narozením syna jsem chodila pravidelně na Zumbu, která mě neskutečně bavila a naplňovala skvělým pocitem, že dělám něco pro sebe a přitom je to zábava a ne povinnost. Během těhotenství a porodu se lektorky vystřídaly a když jsem šla s nadšením na první hodinu Zumby tak jsem odcházela zklamaná a na další hodinu již nešla. Pak jsem si řekla, že by bylo fajn zkusit něco nového. Ale v Konici nebylo kde. Dokud jsem se nedozvěděla o nově otevřením fitcentru Fit4health, kde jsem poznala skvělou lektorku Áďu. Cvičení zbožňuje a dělá to s láskou. Má lidský přístup a to na mě udělalo dojem. Nejdříve jsem zkusila Fit Body, ale pak jsem šla na kruháč a ten se mi stal osudný. Je to skvělá věc a cvičení je prostě super. Navíc to není žádný stereotyp jak by se mohl zdát. Ve fitku Fit4health se člověk opravdu zasměje, pokecá a především se odreaguje od každodenních starostí a nesmyslů. Za mě je to to nej co se v Konici po mnoha letech opravdu povedlo a moc věřím tomu, že se sem budou i ostatní tak rádi vracet jako já. 

Lucka

Fitcentrum Fit4health vneslo do mé další životní etapy chuť být znovu zdravá a krásná. Za 1 a půl měsíce už vidím a cítím první výsledky a všimlo si i mé okolí. Velmi si vážím Tvého individuálního přístupu. Naučila jsem se uvolnit celé tělo a zbavit se stresu. Kdo nevyzkoušel, neví o co přichází. 

Marcela
Nahoru