Adéla Čeřovská

Instruktorka a majitelka Fit4health


Sport je pro mě vším. Dělám to co mě baví, protože věřím, že jen to člověk může dělat nejlépe. 

Věnovala sportu již od dětství. V 16 letech jsem se stala součástí reprezentace v Dukle Prostějov, jako členka ženského týmu na přesnost přistání na padáku. Moji kariéru ale bohužel ukončil vážný úraz páteře. Po dlouhé rekonvalescenci jsem se začala intenzivně věnovat posilování.

V roce 2014 jsem úspěšně absolvovala studium v Trenérské škole Pavla Provázka (Fitness akademie Ronnie.cz) – instruktor fitness. Studium ukončila závěrečnou prací na téma "Otevření fitcentra na malém městě". Ve stejném roce jsem naplnila její cíl a otevřela vlastní fitcentrum v Konici u Prostějova. Tady se věnuji skupinovým lekcím, osobním tréninkům i výživovému poradenství.

Vzhledem ke své zdravotní minulosti se specializuji na klienty po úrazech a všechny, kteří potřebují zvláštní přístup a opravdu odborné vedení. Věnuji se tedy jak klasickému tréninku, tak zdravotně-rehabilitačnímu cvičení.

To mě také motivovalo k prohloubení znalostí. V letech 2017-2019  jsem studovala na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem úspěšně absolvovala a získala nejvyšší vzdělání, licenci trenéra I. třídy v oboru Kulturistika a fitness.

V roce 2019 jsem složila zkoušky Rozhodčího a stala se tedy aktivně součástí Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

V současné době působím jako trenér a výživový poradce ve vlastním fitcentru v Konici, spolupracuji s fitcentrem REMI v Prostějově. Jako externí trenér se věnuji kondiční přípravě fotbalistů.

Nahoru